FORTŪNA
“Kas yra kas Lietuvoje” žurnalas

Žurnalo rubrikos ir temos

SĖKMĖS KRONIKOS
Reportažai iš renginių, švenčių, prezentacijų.
Gyvenimui bėgant į priekį, mes stengiamės užfiksuoti ir įamžinti pačius svarbiausius ir laimingiausius jo momentus. Jubiliejus, laimėjimas, apdovanojimas, pristatymas… Kiekvieną dieną įvyksta kas nors naujo ir džiaugsmingo Lietuvos ir jos iškiliausių žmonių gyvenime. “Fortūna” apsilankys visur, kur švenčiama kas nors reikšmingo.


SĖKMĖS ANATOMIJA
Aprašome įspūdingiausias Lietuvos žmonių sėkmės istorijas.
Kodėl, prie tų pačių sąlygų, kai kurie žmonės sugeba tarsi išsiauginti sparnus ir pasiekti nuostabių laimėjimų, kai tuo tarpu dauguma tik tūpčioja vietoje? Kas lemia kiekvieno žmogaus sėkmę? Ar teisingas liaudies priežodis “gimęs su marškinėliais”, ar tikrai kai kurie fortūnos ženklu pažymėti jau nuo gimimo? Per tikras mūsų amžininkų sėkmės istorijas ir pažintį su jais pabandysime atsakyti į klausimus, kokios asmeninės savybės žmonėms padeda įgyvendinti savo svajones, kiek sėkmė priklauso nuo sugebėjimo išnaudoti aplinkybes, kas svarbiau sėkmės formulėje – fantazija ir polėkis ar atkaklumas ir darbštumas, kiek verta rizikuoti, kada būtina pasiryžti eiti va bank.


JUBILIEJUS
Pokalbiai su žymiais žmonėmis, švenčiančiais savo gyvenimo, kūrybos ar darbo jubiliejų.
Kuo reikšmingi jubiliejai? Tuo, kad jie tarsi užbaigia tam tikrą etapą, suteikia progą sustoti ir pažiūrėti atgal – į nuveiktus darbus, įgyvendintas svajones, nueitą kelią. Tai galimybė įvertinti tai, kas jau buvo, ir atsispyrus nuo praeities laimėjimų žengti toliau. “Fortūna” kaip tik taip ir nori pažymėti iškiliausių mūsų šalies asmenybių jubiliejus – kartu su jubiliatais apžvelgti visą jų gyvenimą, nueitą kelią ir užmesti akį į ateities planus. Sužinosime, kuo gyvena žmonės tuo metu, kai užverčia seną savo gyvenimo, veiklos, kūrybos puslapį, ir pradeda naują.


KYLANTI ŽVAIGŽDĖ
Pasakojimai apie tuos, kuriuos aplankė pirmoji didelė sėkmė.
Visada būna pirmas kartas. Pirmasis laimėjimas, pirmasis medalis, pirmoji knyga, pirmoji šlovė. Deja, užgožti jau spėjusių išgarsėti vardų ir plačiau nuskambėjusių vyresniųjų kolegų darbų šie jaunosios kartos pasiekimai dažnai lieka šešėlyje, nepakankamai įvertinti ir kartais net nepastebėti. O juk tai žmonės, kurie netolimoje ateityje perims Lietuvos elito vėliavą, kurių vardai ir laimėjimai greitai mirgės pirmuosiuose laikraščių puslapiuose. “Fortūnos” tikslas – pastebėti tuos, kurie ateina, kad pasiliktų ilgam, supažindinti su jaunosios kartos atstovais, kurie žengė pirmą reikšmingą žingsnį sėkmės ir pripažinimo link.


PUSLAPIS IŠ DIENORAŠČIO
Neeilinis reportažas apie vieną eilinę žymaus žmogaus darbo dieną.
Sėkmė retai ateina savaime. Versle ar moksle, scenoje ar sporto salėje, valdžios kabinetuose ar universiteto auditorijose, norint ką nors pasiekti, reikia įdėti labai daug pastangų, negailint nei jėgų nei laiko. Tačiau įsisukus savoje rutinoje dažnai ima atrodyti, kad kitur, kitose srityse, sėkmė ateina žymiai lengviau ir paprasčiau. Žiūrint iš šalies kartais sunku įsivaizduoti. Mokslininkas galbūt neįsivaizduoja, kiek energijos, įžvalgos ir tvirtumo prireikia, kad pasiektum aukštumų versle, o, pavyzdžiui, dažnam valdininkui sunku suvokti, kad dainininko spindesys scenoje pasiekiamas tik kasdieniniu juodu darbu. “Fortūna”, tarsi šešėlis sekdama iš paskos, suteiks galimybę pažvelgti į labai skirtingų žmonių darbo dieną, jų kasdienybę, problemas ir džiaugsmus.


ANTROJI PUSĖ
Pasakojimai apie žymių žmonių šeimą, sutuoktinį, artimuosius.
Kalbant apie asmenybes ir jų laimėjimus dažnai visai nepelnytai užmirštami tie, kurie visą laiką buvo šalia šių žmonių, juos nuolat palaikė, galbūt įkvėpė, o galbūt patys pasiaukojo tam, kad galėtų atsiskleisti visas jų artimųjų talentas. Šiame skyrelyje norėtume pristatyti tuos, kurių gyvenimas teka kitų žmonių šlovės šešėlyje, tačiau kurie dažnai ne ką mažiau prisidėjo prie šios sėkmės.


KLUBAS
Žurnalo skaitytojus matome kaip bendraminčių į klubą, todėl kiekviename numeryje pristatome žmones iš mūsų skaitytojų tarpo.
Žmonių tarpusavio ryšiai, bendravimas, patirties ir nuomonių pasikeitimas – bene svarbiausias šių dienų progreso variklis. Vienas lauke ne karys, sako liaudies išmintis. Bet kad galima būtų suvienyti pajėgas ir padėti vieni kitiems siekti tikslų, reikia pažinti tuos, kurie yra aplink, kurie artimi savo siekiais, vizijomis ir vertybėmis. Tam šis žurnalas ir buvo sukurtas – vienyti ir stiprinti Lietuvos elitą. Todėl “Fortūna” kiekviename numeryje pristatys po tris asmenybes iš žurnalo prenumeratorių tarpo. Pažinkime vieni kitus!


LYDERIAI
Susipažįstame su lyderiais kiekvienoje gyvenimo ir veikos srityje.
Šiame skyrelyje kiekviename numeryje apžvelgsime kokią nors verslo ar profesinės veiklos sritį, susipažinsime su svarbiausiais tos srities “veikėjais”, ekspertų ir Jūsų pagalba išsiaiškinsime geriausiuosius iš geriausiųjų.


IŠ ARČIAU
Įdėmiau pažvelgiame į verslo, valstybės, visuomenines institucijas.
Lietuvoje yra daug firmų ir kompanijų, kurių pavadinimą žino kone kiekvienas. Tačiau be pavadinimo, na dar prekių ar paslaugų, kurias ta kompanija tiekia, ir kartais jos savininko ar direktoriaus pavardės, dažniausiai nieko daugiau apie jas ir nežinome. Kas lėmė šių kompanijų sėkmę? Kiekviename numeryje aprašysime bent vieną tokią kompaniją, panagrinėsime, kaip plėtojosi jos verslas, su kokiomis problemomis susidūrė, kokie buvo patys sėkmingiausi sprendimai, išvedę ją į lyderių gretas, vizija ir misija, ateities planai ir perspektyvos, pristatysime žmones, kurie daugiausiai prisidėjo prie šio verslo sėkmės.
O kaip su kitomis institucijomis? Valstybės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, mokslo, kultūros, švietimo institucijos – jos neretai irgi atsiduria šešėlyje. Už regimo fasado – tarsi nežinoma teritorija. Ne, ne todėl, kad kas nors būtų slepiama. Tiesiog dažnai pritrūksta mūsų pačių, visuomenės dėmesio, dažnai užmirštame pasidomėti, kas slypi giliau, kokie žmonės dirba, kokios idėjos gimsta, koks gyvenimas verda už kabinetų, auditorijų, laboratorijų durų. O juk dažnai nuo šių žmonių ir jų idėjų priklauso mūsų visų gerovė ateityje. Todėl mes nutarėme praverti vienas kitas duris…
GERUMO ERDVĖ
Domimės labdaros projektais ir žmonėmis, kurie stovi prie jų ištakų.
Visuomet buvo ir bus tų, kurie patys nesugeba savimi pasirūpinti, kuriems reikia suteikti šansą ar starto galimybę. Džiugu, kad visuomet atsiranda tų, kurie pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, padėti silpnesniam, pasirūpinti kitų ateitimi. Lietuvoje taip pat labai daug gerų žmonių. Žurnalas “Fortūna” siekia pagerbti tuos, kurie moka ne tik imti, bet ir duoti, pasidalinti su kitais. Tokie žmonės pasaulį daro malonesne vieta gyventi.

Mecenato portretas. Kiekviename numeryje supažindinsime bent su vienu žmogumi, kurio širdis atvira kitų bėdoms ir rūpesčiams, kuriam rūpi visų mūsų ateitis, kurio gerumą liudija jo nuveikti darbai.

Labdaros projektas. Papasakosime apie įvairius labdaringus projektus ir iniciatyvas, vykdomus Lietuvoje, apie žmones, kurie juos vykdo ir apie tikslus, kurių jie siekia.


AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ
Analizuojame kokybiško gyvenimo atributus
Sėkmė įpareigoja. Sėkmė suteikia galimybes. Kai darbe, veikloje lydi pasisekimas, siekiame kokybės ir gyvenime, kiekvienoje smulkmenoje. Norisi naudotis savo sėkmės vaisiais. Kada, jei ne dabar, pasimėgauti fortūnos dovanomis? Tačiau ne viskas auksas, kas auksu žiba. Siekiant tikros kokybės reikia mokėti atsirinkti, kas tikra. Ir čia “Fortūna” ateis į pagalbą. Šiame skyrelyje analizuosime visus kokybiško gyvenimo atributus, tarsimės su ekspertais, klausime nuomonės, papasakosime kitų patirtį.

Finansai ir nekilnojamasis turtas, naujausios technologijos buityje ir darbe, automobiliai, apranga ir aksesuarai, menas ir pramogos – rasime vietos viskam, kas užtikrina gyvenimo stilių ir kokybę. Daug dėmesio skirsime laisvalaikiui. Mokant kokybiškai dirbti būtina ir kokybiškai ilsėtis. Pasižiūrėsime, kaip laisvalaikį leidžia žinomi žmonės, pasigilinsime į jų pomėgius, pasiaiškinsime kur ir kaip Lietuvoje galima įdomiai praleisti laiką atsiduoti hobio teikiamiems malonumams.

Apie žurnalą

Techniniai duomenys
A4 formatas
100 g/m2 aukštos kokybės popierius
aukštos kokybės poligrafija
klijuota nugarėlė
celofanuotas viršelis
apimtis nuo 84 iki 112 psl.

Kam skirtas
Daugiausiai pasiekusiems projekto „Kas yra kas Lietuvoje” dalyviams, o tai yra:
Verslo įmonių vadovai bei savininkai
Valstybinių įstaigų bei organizacijų vadovai bei kiti įtakingi asmenys
Garsūs gydytojai ir farmacininkai
Teisininkai, advokatai, notarai, teisėjai
Garsiausi ir įtakingiausi sporto veikėjai
Kitų sričių įtakingiausi ir svarbiausi asmenys

Tai reiškia:
 • Turtingiausia Lietuvos auditorija.
 • Įtakingiausia Lietuvos auditorija.
 • Sunkiausiai pasiekiama ir įtakojama auditorija Lietuvoje.

  Kaip žurnalas pasieks skaitytoją
  Aktyviai vykdoma prenumeratos kampanija “Kas yra kas Lietuvoje” projekto dalyviams.
  Pirmuoju, įėjimo į rinką metu:
  „Fortūną” nemokamai gaus “Kas yra kas Lietuvoje” verslo prenumeratoriai.
  „Fortūną” nemokamai gaus prabangių prekių ir paslaugų įmonių klientai.