Centrinis biuras

Gaižiūnų 52A
LT-50111 Kaunas-9
P.d. Nr. 2060
Tel. (8-37) 330444
Faks. (8-37) 330225


Vilniaus biuras

Vokiečių g. 28/17
LT-01130 Vilnius
Tel. (8-5) 2101379
Faks. (8-5) 2101380


Direktorius Jonas Vitkauskas
Jonas@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

Platinimo skyrius
UAB Informacinių leidinių platinimo centras,
Direktorė Vilma Sabeckienė
ilpc@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

Plėtros skyriaus vadovė Vaidonė Tamošiūnaitė
vaidone@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

Pardavimo skyrius, vadovė Gabija Medekšienė
gabija@neolitas.lt, tel. (8-37) 331325

Gamybos skyrius, vadovė Fortūnata Juknaitė
fortunata@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

Buhalterija, vyr. finansininkė Inga Sakalauskaitė
Inga@neolitas.lt, tel. (8-37) 331302

Ūkio dalies vadovas Antanas Navickas
tel. (8-37) 330444

Įsiskolinimų administratorė Zita Daujotienė
Zitad@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

Leidiniai

“Kas yra kas Lietuvoje”,
“Kas yra kas” serija “10 Lietuvos regionų”,
“Kas yra kas” serija “Lietuvos miestai”
.
Vadovas Mindaugas Jukna
kykl@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

“Fortūna”
Vyr. redaktorius Jonas Vitkauskas
fortuna@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444

“Lithuanian Business Review”.
Vyr. redaktorė Jurgita Bieliauskaitė
lbr@neolitas.lt, tel. (8-37) 331336

“Tavo namai”.
Vyr. redaktorė Džiuginta Vaitkevičienė
tavo@neolitas.lt, tel. (8-37) 331336

“Sporto klubas”.
Vyr. redaktorė Jolanta Garnytė-Jadkauskienė
jolantag@neolitas.lt, tel. (8-37) 331336

“Žemės ūkio katalogas”,
“Vetinfo”
.
Projektų vadovas Vytautas Kandrotas
vytautask@neolitas.lt, tel. (8-37) 330444