Lapkričio mėnesį startavo žurnalas “SPORTO KLUBAS”
“Sorto klubas” – tai aktyvaus, sveiko gyvenimo būdo žurnalas, skirtas sportuojančiai, veikliai, šiuolaikiškai, sveika gyvensena besidominčiai moteriai.

Pagrindinės žurnalo temos:

 • Sportavimas, judėjimas, sveikatingumas.
 • Gyvenimo džiaugsmas – kaip nepasiduoti šiuolaikiško gyvenimo stresams, kaip spręsti psichologines problemas, kad gyvenimas būtų gražesnis.
 • Grožis – kaip mylėti save, puoselėti savo kūną, nepasiduoti metų tėkmei, kaip būti patraukliai ir stilingai.
 • Sveikata – tradiciniai ir netradiciniai sveikatos saugojimo ir stiprinimo būdai, organizmui naudingos medžiagos, vitaminai, mikroelementai, vaistiniai augalai, maisto papildai.
 • Mityba – sveikas maistas, receptai, dietos.
 • Aktyvus laisvalaikis – įdomūs laisvalaikio praleidimo būdai.

  Tad jei nori būti graži ir šiuolaikiška, neatsilikti nuo skubančio gyvenimo, “Sporto Klubas” – kaip tik tau!!!

  2005-11-28

 • Nuo rugsėjo padidėjo žurnalo “Tavo namai” formatas
  Prieš 3 metus pradėtas leisti žurnalas iki šiol buvo B5 formato ir išeidavo kas 2 mėnesius. Dabar jis bus A4 formato ir leidžiamas kas mėnesį.
  Žurnalas skiriamas žmonėms, besikuriantiems būstą savo jėgomis, kurie patys sprendžia, kaip reiktų įsirengti namus, dalį darbų atlieka savo jėgomis, patys renkasi prekes ir technines priemones. Skaitytojų auditorijos tyrimų duomenimis. “Tavo namai” visuomet buvo tarp lyderių tarp žurnalų rašančių apie namus, statybas, interjerą. Dabar, kai žurnalas leidžiamas dažniau, šie rodikliai turi tendenciją dar gerėti.
  Daugiau informacijos apie žurnalą, jo straipsnių ir kitos naudingos informacijos rasite čia

  2005-09-15

  „Langas į sėkmę“
  2005 m. viduryje skaitytojus pasieks visiškai naujas UAB „Neolitas“ parengtas publicistinis leidinys „Langas į sėkmę“.
  „Langas į sėkmę“ – tai išsamūs stambiausių ir įtakingiausių Lietuvos pramonės įmonių pristatymai. Naujajame projekte spausdinsime įmonių ir jų vadovų „sėkmės istorijas“ – trumpas apybraižas, kuriose visuomenė galės susipažinti su vienos ar kitos įmonės veiklos pradžia, jos keliu į sėkmę, pasiektais rezultatais.
  Rengiant šį projektą, bendradarbiaujame su Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) bei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA).
  2005-01-16
  „Kas yra kas Lietuvoje. Lietuvos pasiekimai 2004“ ir „Who is Who in Lithuania. Lithuanian’s Achievements 2004“
  Jau pasirodė atnaujintas „Kas yra kas“ žinynų tradiciją tęsiantis biografinis pasiekimų registras lietuvių bei anglų kalbomis „Kas yra kas Lietuvoje. Lietuvos pasiekimai 2004“.
  Naujieji žinynai – tai dinamiški, visapusiški ir informatyvūs leidiniai, atspindintys Lietuvos dviejų pastarųjų metų socialinę bei ekonominę būsenas, kurios išreiškiamos per Lietuvos, jos žmonių ir verslo subjektų laimėjimus. Čia jūs rasite Lietuvos svarbiausias institucijas, verslo lyderius, įsimintiniausius 2002-2004 metų Lietuvos pasiekimus su žmonių biografijomis bei nuotraukomis.
  Plačiau apie leidinius galite pasiskaityti tinklapyje http://www.whoiswho.lt
  2004-08-24